Tesla Zorlu Showroom - otom.in!

gezin.in. Gez, eğlen!
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forum Listesi          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tesla Zorlu Showroom

melat

Toplam 7 yazı
16/07/2018 :  14:17:35 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar,
Herkesi heyecanlandıracak bilgi vereyim.
Tesla'nın Türkiye'deki ilk showroom'u Zorlu'da olacak. Evet doğru duydunuz.

2 showroom olacak, birisi Apple'ın orada, karşı karşıya.
Diğer de cafe ve restoranların olduğu bahçedeki orta alanda olacak (hani şu daha önce crate&barrel'ın falan olduğu yerde)

Otoparkta da hızlı şarj için 10 araçlık bir alan olacakmış.

Sevininnnn :)
cenkor

Toplam 5 yazı
30/07/2018 :  08:39:00  Alıntı
Bakalım dengeler nasıl değişecek
kurtgibime

Toplam 1 yazı
30/07/2018 :  08:59:44  Alıntı
Bomba haber kanka
bulentbey

Toplam 3 yazı
30/07/2018 :  09:19:08  Alıntı

Tesla'nın Türkiye'ye gelişini birkaç bağlamda değerlendirmek lazım ama bence en önemlisi beraberinde getireceği ekosistem yaklaşımı.
Bu sadece araç alır satarımcı galeri mantığını dışlayan bir yaklaşım.
Türkiye'deki distribütörleri zor günler bekliyor
abibune

Toplam 1 yazı
30/07/2018 :  09:29:32  Alıntı
Bu ekonomide doğru zaman mı sizce?
hayatbusorgular

Toplam 1 yazı
30/07/2018 :  09:34:29  Alıntı
Araba işi ekonomi dinlemez, her yer porsche kaynıyorsa, Tesla neden satamasın

0.09 saniye.
12:55:29, 18 Ekim 2018, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve otom.in®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen otom.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan otom.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2018 otom.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım