Hayırlı Uğurlu - otom.in!

gezin.in. Gez, eğlen!
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forum Listesi          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hayırlı Uğurlu

melat

Toplam 7 yazı
16/07/2018 :  15:33:24 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Güzel site, hayırlı uğurlu olsun. İçerik bekliyoruz, az içerik var
dilbersin

Toplam 3 yazı
30/07/2018 :  08:51:24  Alıntı
biraz da hareket olsa keşke.

0.03 saniye.
11:59:03, 18 Ekim 2018, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve otom.in®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen otom.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan otom.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2018 otom.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım