Gm Araç Kiralama Platformu Kurmuş - otom.in!

gezin.in. Gez, eğlen!
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forum Listesi          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Gm Araç Kiralama Platformu Kurmuş

cenkor

Toplam 5 yazı
30/07/2018 :  08:46:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Özgür Alaz'ın paylaşımıyla haberi gördüm.

Amerika'lı General Motors, müşterilerine, otomobillerini kullanmadıkları zaman kiraya verebilecekleri bir platform sunmaya başlamış.

Otomotiv'de özellikle elektrikli araçlarla birlikte satış sonrası hizmet gelirleri çok düşecek. Tesla'yı örnek alırsanız 150 000'de bir araba neredeyse hiç bakımsız gider. O yüzden araç üreticileri yeni iş modelleri, çözümler bulmak zorunda.

Özgür'ün deyimiyle "Yarının büyümeleri platformlarda, topluluklarda ve paylaşımda."

https://www.theverge.com/platform/amp/2018/7/24/17609368/general-motors-car-sharing-rent-peer-to-peer-maven-price-gm
dilbersin

Toplam 3 yazı
30/07/2018 :  08:49:33  Alıntı
yakında distribütörleri de aradan çıkartır bunlar. Direkt müşteriye ulaşacak baksana.
cenkor

Toplam 5 yazı
30/07/2018 :  08:51:49  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - dilbersin
yakında distribütörleri de aradan çıkartır bunlar. Direkt müşteriye ulaşacak baksana.

ne alaka?
dilbersin

Toplam 3 yazı
30/07/2018 :  08:53:20  Alıntı

Şöyleki,
böyle şeyler olunca facebook, apple gibi global bir müşterin olur. Mesela bende renault var, bir derdim olunca renault türkiye'ye başvuruyorum, böyle olursa gider renault fransa'ya başvururum, aynı facebook, apple gibi.
bulentbey

Toplam 3 yazı
30/07/2018 :  09:20:09  Alıntı
Güzel hamle.
Türkiye'de henüz praticar dışında benzer bir girişim yok, Anadolu Grubu'nun vizyonerliğini bu anlamda tebrik etmek gerek.
acantilsim

Toplam 23 yazı
11/09/2018 :  16:07:29  Alıntı
Aynısını VW de yurtdışında yaptı diye biliyorum. WeShare adında bir platform ile araç paylaşımı hizmetlerini veriyorlar.

0.11 saniye.
12:28:37, 18 Ekim 2018, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve otom.in®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen otom.in üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan otom.in sorumlu tutulamaz.

© 2017-2018 otom.in İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım